Kontaktujte nás ešte dnes
0904 566 570

Začnite tu >>>>>>>>>

Zadajte do políčka URL adresu webstránky, ktorú chcete pretestovať. Výsledok testu sa zobrazí do niekoľkých sekúnd.

  • Kanonická adresa
  • Robots.txt
  • Sitemap.xml
  • Responzívny dizajn
  • Obrázky
  • Hlavičky
  • Meta údaje
  • Podiel textu
  • Meranie návštevnosti
  • Chyby v programovom kóde

Čo je SEO?

SEO je z anglického Search Engine Optimalization a značí maximálnu úpravu obsahu vašej stránky, kľúčových slov, alebo fráz pre fulltextové vyhľadávače ako sú Google, Bing alebo Yahoo. Internet je prechádzaný špeciálnym softwarom od týchto spoločností - crawlerom, po slovensky robotom (pavúkom, zberačom), ktorý analyzuje vaše stránky na základe zvolených parametrov ako napríklad kľúčové slová, frázy, metatagy, hlavičky, responzivita a následne ich vyhodnocujú, indexujú a vytvárajú rebríček. Taktiež sledujú relevantnosť, spätné odkazy, popularitu, aké stránky na vás odkazujú, aktivitu na sociálnych sieťach a desiatky ďalších kritérii. Na základe získaných informácií vyhľadávače pri dopyte používateľa zostavujú poradie výsledkov známe ako SERP, ktoré je kombináciou organických a platených výsledkov z vyhľadávania konkrétneho slova alebo frázy. Z hľadiska SEO sú najdôležitejšie organické výsledky, ako relevantný dôkaz, že stránka je správne vytvorená, naprogramovaná a optimalizovaná. V roku 2011 Google uviedol na svet svoj nový hodnotiaci algoritmus označený ako Panda. Keďže Google má na Slovensku medzi vyhľadávačmi dominantné postavenie, prednostne sa pri SEO audite zameriavame najmä na tento vyhľadávač.

Webstránka nie je len zhluk kódu a grafiky. Tvorí ju hlavne jej obsah, štruktúra, správny programový kód, relevantné informácie, prepojenia a kvalitne navrhnutá informačná štruktúra. Bez týchto parametrov nie je možné očakávať úspech v boji s konkurenciou, pretože nezáleží na tom v akej oblasti podnikáte, ale ako kvalitne máte stránku navrhnutú a vytvorenú.

Je preto nevyhnutné k optimalizácii pristupovať čo najsystematickejšie. Zle optimalizované a vytvorené stránky prichádzajú o veľkú časť svojho publika, sú penalizované a je ich ťažko nájsť cez vyhľadávače. Ich spoločným faktorom je, že obsahujú často zlý text, chybný a nevalidný kód, nesprávny pomer textu a programového kódu, obsah, ktorý nie je zrozumiteľný, neodzrkadľuje potreby a ciele, pre ktoré je webstránka vyhľadávaná a navrhnutá. Na to, aby ste predišli týmto situáciám, skontaktujte nás, a my vám pomôžeme sa vysporiadať so všetkými rizikami, ktoré vám pri návrhu a tvorbe webstránky hrozia.  

SEO audit ponúka komplexné riešenie. Objednajte si audit vašej webstránky a my vám pomenujeme kritéria, ktoré je potrebné zmeniť, aby ste dosiahli zodpovedajúcu zmenu. Spoznajte dôvody, prečo nie je vaša stránka úspešná, čo je potrebné zmeniť z hľadiska obsahu či technickej časti a aké dôležité parametre definujú kvalitnú webstránku v boji s konkurenciou. V Auditwebu.sk vykonávame kontrolu parametrov, ktoré určujú úspešnosť, prípadne neúspešnosť stránky. Ide o jednorazovú službu, ktorá definuje dôvody zlyhania alebo nedostatky na stránke.  

Analýza a budovanie webstránky

Je mnoho faktorov, ktoré ovplyvňujú, či zákazník nájde vašu webovú stránku a vhodne sa obchodne zachová, preto je dôležité začať s analýzou ešte pred spustením webstránky. Ak už prostredníctvom webu podnikáte, stránka vám generuje zisk alebo pravidelný finančný príjem, je rovnako dôležité sa venovať oblastiam, ktoré podmieňujú úspešnosť tejto webstránky aj počas jej prebiehajúcej existencie. Je dôležitou súčasťou vašej obchodnej stratégie neustále sa venovať auditu a analýze vašej funkčnej stránky, aby nedošlo k situáciám, že sa zrazu poľahky stratí v konkurencii iných stránok na internete, alebo prepadne v predajoch cez e-shop. Takto “stratená” stránka automaticky prichádza o zákazníkov, z čoho získava najmä konkurencia. Seo analýza je správny nástroj ako sa vrátiť späť na pôvodné miesta vo vyhľadávaní, či preskočiť konkurenciu modernými marketingovými metódami.

Bezplatná úvodná konzultácia

Dohodnite si s nami bezplatnú úvodnú konzultáciu. Vyplňte formulár nižšie a náš konzultant sa s vami spojí a dohodne termín spoločnej konzultácie.

Úspešné príbehy

Nechajte sa inšpirovať úspešnými príbehmi našich spokojných klientov.