Kontaktujte nás ešte dnes
0904 566 570

Začnite tu >>>>>>>>>

Zadajte do políčka URL adresu webstránky, ktorú chcete pretestovať. Výsledok testu sa zobrazí do niekoľkých sekúnd.

  • Kanonická adresa
  • Robots.txt
  • Sitemap.xml
  • Responzívny dizajn
  • Obrázky
  • Hlavičky
  • Meta údaje
  • Podiel textu
  • Meranie návštevnosti
  • Chyby v programovom kóde

Garancie SEO auditu

S využitým špecializovanej služby vám vieme po analýze a následných zmenách na stránke garantovať:

    •    Vysokú dohľadateľnosť stránky

    •    Zvýšenie a rast návštevnosti

    •    Správne určenie kľúčových slov, textu, jeho rozloženie i použitie

    •    Zber merateľných dát a štatistických výstupov

    •    Stanovenie zodpovedajúcej internetovej a sociálnej stratégie

Audit zlepší hlavne viditeľnosť, dohľadanie v rebríčku Google organického vyhľadávania, čomu napômožu zmeny, ktoré vykonáme. Ponúkame vám preto kvalitný webhosting, tvorbu responzívneho dizajnu, programátorské služby na mieru, internetový marketing a SEO poradenstvo, ako služby združené na jednom mieste. Presne tieto všetky veci súvisia s kvalitnou webstránkou. Už nie je potrebné kontaktovať viacero agentúr. Umožníme vám vykonať všetky kroky naraz a pod jednou strechou.

Správna úprava stránky, prieskum trhu, konkurencie a stanovenie konkrétnych cieľov má za následok, že váš biznis bude rásť vysokým tempom. Požadované parametre, či už v návštevnosti alebo konkrétnom predaji produktov, prípadne služieb budú reálne splnené v kratších časových intervaloch, ako ste boli zvyknutí. Poskytujeme garanciu na výsledky, ak sa s nami rozhodnete ďalej spolupracovať prostredníctvom zakúpenia mesačných SEO balíčkov.  

Ako overiť zmeny po audite?

Disponujeme reálnymi číslami a garantujeme úspech našej stratégie, ktorá vám umožní dramaticky zmeniť váš súčasný stav. Sme presvedčení, že len pravidelná SEO optimalizácia a starostlivosť, zaručí to čo od stránky vy a klienti očakávajú.

Zmeňte situáciu vo váš prospech pomocou SEO auditu vašej buď už existujúcej alebo novej stránky. Využite naše komplexné kvalitné služby, ktoré ponúkame a zorientujte sa vo svete dynamicky sa meniaceho internetu. Tempo zmien, ku ktorým na internete dochádza je pre laika veľmi rýchle a preto je dôležité obrátiť sa na nás špecialistov, ktorí sa tejto téme venujú denne.

Nie je v silách jednotlivca tieto zmeny absorbovať a aplikovať na webstránke za niekoľko hodín. Celkový prehľad závisí od zručnosti v programovaní, grafike, orientovaní sa v online marketingu, správneho výberu kľúčových slov, ďalších činnosti a rôznorodosti fungovania sociálnych sietí. Je potrebné ovládať pravidlá hodnotenia stránok vyhľadávačov pri organickom vyhľadávaní, mať prehľad, čo sa týka vyhľadávania webstránok cez mobilné zariadenia, aké techniky online marketingu sú z pohľadu úspešnosti najefektívnejšie a finančne najpoužiteľnejšie.

SEO audit a výsledky zmien

Medzi opakované otázky našich klientov patrí otázka, ako rýchlo sa prejavia zmeny pri SEO optimalizácií vo vyhľadávačoch. Na jednoduchú otázku existuje pomerne zložitejšia odpoveď. Ak sa budeme zaoberať dovolenými SEO technikami, bude veľmi záležať na konkurenčnom prostredí. Tam kde konkurencia neoptimalizuje, je rýchlejší postup, ako tam kde koná. Vo všeobecnosti je dôležitá návštevnosť, relevancia a spätné odkazy. Niekedy sa podarí preskočiť konkurenciu na prvé pozície v prvom mesiaci, niekedy až po štvrtom, či desiatom. Je to dôkaz toho, že optimalizáciu treba vykonávať denne a kontinuálne. Jednorazová optimalizácia z dôvodu častých zmien algoritmu, činnosti konkurencie, novinkami v technológiách nie je riešením. Správny audit dokáže podrobne analyzovať situáciu a vhodne sa pripraviť do budúcnosti v prípade náhlych zmien. Denná SEO optimalizácia je nutnosťou prežitia každej stránky na internete, ktorá prostredníctvom seba generuje príjem, návštevnosť alebo hodnotu.

Čo ak SEO nie je kontinuálne

V prípade, že sa rozhodnete nevyužívať služby nášej mesačnej SEO optimalizácie prostredníctvom naších balíčkov, nebudeme vykonávať žiadne úpravy na stránkach, ktoré by viedli k zvýšeniu počtu návštevníkov alebo dohľadateľnosti. Samotné webové sídlo však bude existovať naďalej a zmeny, ktoré sme vám navrhli v audite si môžete vykonať aj sami, prípadne môžu byť vykonané vaším IT administrátorom, alebo marketingovým pracovníkom. Je to všetko len na vás. V prípade zlej SEO optimalizácie, sa môžu začať prepadať pozície vašej stránky vo výsledkoch organického vyhľadávania a po čase strácať už dobité pozície v SERP na úkor konkurencie. Je preto si dôležité si premyslieť koncepciu i stratégiu webových stránok, pretože pozície ktoré sa dnes dajú získať ľahko, budú v blízkej budúcnosti menej dostupné a podstatne finačne drahšie.

Bezplatná úvodná konzultácia

Dohodnite si s nami bezplatnú úvodnú konzultáciu. Vyplňte formulár nižšie a náš konzultant sa s vami spojí a dohodne termín spoločnej konzultácie.

Úspešné príbehy

Nechajte sa inšpirovať úspešnými príbehmi našich spokojných klientov.